Direct contact: 0525 - 65 16 66
lines

Hoogste punt Molenbuurt in Zeewolde

  • Hoogste punt Molenbuurt in Zeewolde
  • Hoogste punt Molenbuurt in Zeewolde

Op dins­dag 26 maart vier­den we met Woon­pa­let en al­le toe­kom­sti­ge be­wo­ners het hoog­ste punt van de twee ap­par­te­men­ten­ge­bou­wen. De ge­bou­wen De Zoe­ker en De Ver­wach­ting wor­den ge­bouwd aan de Wind­lust in de Pol­der­wijk.

De ge­bou­wen wor­den ge­bouwd in de Mo­len­buurt en zijn ver­noemd naar his­to­ri­sche mo­lens in Ne­der­land. Het the­ma ‘mo­lens’ wordt ook ver­werkt in de in­rich­ting van de ge­bou­wen. Ra­mon Vos van Woon­pa­let: “Door met de in­rich­ting aan­dacht te be­ste­den aan waar de na­men van­daan ko­men, ha­len we de ge­bou­wen uit de ano­ni­mi­teit.” Elk ge­bouw be­staat uit 16 huur­ap­par­te­men­ten. Het wor­den duur­za­me, be­taal­ba­re wo­nin­gen voor een mix aan be­wo­ners.

De­ze keer ston­den niet de ge­bou­wen maar de be­wo­ners cen­traal. Ger­rit de Bra­ke in­for­meer­de de be­wo­ners over de vor­de­rin­gen op de bouw. Hij ver­tel­de over de ver­schil­len­de nest­kast­jes, de hou­ten ge­vel­be­kle­ding en de wit­te be­lij­ning in het met­sel­werk. Dit al­les is ook te zien in de wo­nin­gen aan de over­kant. Daar­na gin­gen de be­wo­ners met el­kaar speed­da­ten om el­kaar al­vast te le­ren ken­nen. Wet­hou­der Hel­mut Her­mans gaf daar­voor het start­sein.

De op­le­ve­ring staat ge­pland voor eind 2024.