Lees meer
Oplevering Pulitzer Hotel Amsterdam
Op maandag 15 augustus is het project Pulitzer Hotel, een 5 sterren hotel in Amsterdam, opgeleverd na een periode van 16 maanden bouwen. Samen met opdrachtgever en hotel hebben we om 6:00 uur gezamenlijk de deuren geopend voor de gasten.
De contractueel vastgelegde datum was 30 oktober, maar door goede samenwerking en extra inzet van alle partijen was het bouwteam in staat 2,5 maand eerder op te leveren. Dit komt goed uit, want op 20 augustus werd het Prinsengrachtconcert gehouden.
De werkzaamheden bestonden uit een renovatie van alle algemene ruimtes (lobby, vergaderzalen, restaurant), 225 hotelkamers, een complete herinrichting van de tuin inclusief serres en gangen en de nieuwbouw van het entreegebouw.