Het Hirschgebouw op het Leidseplein, één van Amsterdams iconische panden, kreeg onlangs een grondige renovatie. Voor de renovatie van de derde verdieping van het gebouw hebben we als Salverda onze expertise ingezet om deze bijzondere locatie te transformeren tot een moderne en energiezuinige werkomgeving.
Dit project had als doel om de verdieping te moderniseren en energetisch te verbeteren, inclusief een luxe herinrichting van de liftlobby en toiletgroepen. Voor Apple Benelux, de eindgebruiker, zijn alle bouwplaats voorzieningen en -beveiliging nauwkeurig afgestemd op de specifieke eisen en behoeften van hun organisatie.
Onze hoofdactiviteiten op de derde verdieping waren gericht op het verbeteren van de energieprestaties en het moderniseren van voorzieningen. Hieronder een greep uit de werkzaamheden:
Bij de renovatie van de derde verdieping kwamen unieke uitdagingen en oplossingen aan bod:
Op basis van het succesvolle verloop van dit project zijn we door de opdrachtgever benaderd om ook de vierde en vijfde verdieping van het Hirschgebouw te renoveren. We kijken ernaar uit om onze expertise in te zetten voor de volgende fase!
We gaan letterlijk de hoogte in! Benieuwd naar de voortgang van de renovaties op de volgende verdiepingen? Volg ons voor updates en mijlpalen in dit project. We houden u graag op de hoogte van de volgende renovaties.